Płytki ścienne imitujące cegłę

Płytki ścienne z naszej oferty doskonale imitują prawdziwą starą cegłę. Jeśli chcesz w salonie uzyskać efekt przypominający ceglaną ścianę wystarczy, że do jej wykończenia zastosujesz płytki imitujące cegłę. Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz płytki ścienne i w jakim stylu wykończysz pomieszczenie. Płytka ceglana świetnie sprawdzi się do wykończenia całej ściany, albo wyróżnienia jednego z jej elementów. Niezwykle popularne jest wykańczanie w pomieszczeniu tylko jednej ściany co zapewnią płytki imitujące cegły. Tym sposobem podkreślimy oryginalny styl pomieszczenia, a także uzyskamy ciekawy efekt dekoracyjny. Często spotyka się także wykończenie imitacją cegły stref w pomieszczeniu narażonych na kontakt z wodą i brudem. Doskonałym przykładem tutaj będzie przestrzeń między dolnymi, a podwieszonymi szafkami w kuchni, albo ściana zaraz przy wejściu do domu – w przedpokoju albo na ganku. Pewnie zastanawiasz się w których stylach aranżacyjnych dobrze sprawdzą się płytki ścienne? Wszystko jest zależne od tego, który kolor płytek wybierzesz. W pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu doskonale sprawdzą się płytki gipsowe dekoracyjne o odcieniach brązu, standardowej cegły, ale i bieli. Mogą być zastosowane do wykończenia całej ściany, podkreślenia jej fragmentu, albo obudowania kominka.

W mieszkaniach urządzonych w niezwykle modnym w Polsce stylu skandynawskim doskonale sprawdzą się białe płytki gipsowe. Cegła, a w zasadzie jej imitja z pewnością doda wnętrzu klimatu. W tym stylu aranżacyjnym pomieszczenia są niezwykle jasne, króluje biel, delikatne odcienie szarości, naturalne wykończenia i tworzywa. Jeśli zdecydujesz się na takie wykończenie wnętrza koniecznie wybierz nasz produkt!

Lubisz nowoczesny styl wielkomiejski, proste współczesne bryły i w taki sposób pragniesz wykończyć swój dom, albo mieszkanie? Tutaj również idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie wykończenia ścian imitacją cegły. Optymalna będzie imitacja starej cegły, którą możesz położyć na całą ścianę. W ten sposób wyróżnisz ścianę na której powiesisz telewizor. Możesz ją także skontrastować z niewysoką białą szafką telewizyjną, która będzie dobrze wyglądać na tle ciemnej ceglanej ściany.


Wykańczasz właśnie siedzibę swojej firmy i chcesz, by wnętrza prezentowały się elegancko i zarazem były praktyczne i przytulne? W tym przypadku podobnie, rewelacyjnym pomysłem będzie wykończenie ścian płytkami imitującymi cegłę. Elegancko będzie wyglądać zarówno cegła na wszystkich ścianach, jak i położona tylko na wybrane powierzchnie. Takie rozwiązanie będzie dobrze komponowało się z biurowymi meblami i pomoże stworzyć komfortowe miejsce do pracy. Skontaktuj się z nami!

Przewiń do góry